amos-web

AMOS – SEZNAMOVACÍ KURZ

Poznej své spolužáky ještě před začátkem semestru!

AMOS - SEZNAMOVACÍ KURZ

Adaptační – MOtivační – Seznamovací kurz pro první ročníky!

Pojeď s námi a získej spoustu užitečných informací, nové přátele a skvělé zážitky. Pomůžeme ti rozkoukat se na vysoké škole, poradíme, kde a co je třeba zařídit, jak zvládnout první zkoušky i kam zajít po škole se spolužáky na pivo nebo limonádu 😉. Začátek vysoké může být snadný, stačí znát ty správné lidi!

Čekají tě dva dny nabité poznáváním, ale hlavně skvělou zábavou! Nebude chybět kulturní program, filmový večer, párty s grilováním, sportovní aktivity, osobnostní rozvoj a… Nech se překvapit! Mezitím můžeš navštívit třeba facebookové stránce AMOS!

Právě pro vás připravujeme AMOS 2024

  • Předběžný termín: 13. – 15. 9. 2024
  • Kde: Kemp Ejpovice
  • Bližší informace pro vás připravujeme

AMOS je seznamovák od studentů pro studenty organizovaný pod křídly studentského spolku Přestávka za podpory Fakulty pedagogické ZČU v Plzni. A co je nejlepší? AMOS je určený pouze a právě nastupujícím studentům FPE! Proč je to tak skvělá zpráva? Protože se seznámíš se svými opravdovými spolužáky z pajdy, s nimiž budeš trávit celé studium, vyměňovat si zápisky, sdílet zážitky a budovat přátelství.  Chceš vědět víc? Sleduj novinky na nové facebookové stránce AMOS. Můžeš se nás také na cokoliv zeptat na e-mailu pauza@fpe.zcu.cz.

Těšíme se na tebe!

Tým studentů AMOS